Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

statuetka myśląca

Dokumenty, które Tobie wysyłamy są edytowalne. Instrukcje, klauzule, procedury czy inne dokumenty do druku są w formacie .doc. Prezentację szkoleniową otworzysz w każdym programie, który odczytuje .pptx, a rejestry oraz wzory audytów są w .xlsx – czyli zwykły Excel. Nie potrzebujesz żadnych narzędzi specjalnych – wystarczy pakiet office.

Link do pobrania dokumentacji z serwisu zostanie wysłany na Twój adres e-mail, który wskażesz przy zakupie. Link będzie również widoczny w przeglądarce po zakończeniu procesu płatności.

Do każdego pakietu dołączamy dedykowaną instrukcję postępowania, w której znajdziesz opis działań z danym dokumentem: wskazane miejsca do uzupełnienia, formy i miejsca dystrybucji dokumentów etc. W najważniejszych dokumentach umieściliśmy także komentarze i wskazówki, żebyś był pewien swoich działań.

Przygotowując wzory dokumentów opieraliśmy się na aktualnych wytycznych prawa oraz doświadczeniu naszego Zespołu, które zdobywamy podczas codziennej pracy w ramach wdrożenia oraz utrzymywania systemów ochrony danych osobowych wielu firm. Naszych aktualnych partnerów zobaczysz w zakładce “zaufali nam”.

Napisz do nas maila, a my spróbujemy Ci pomóc. Nasz adres mailowy to: wzory@lexdigital.pl

Masz pytania dotyczące RODO? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę?

Nie rozwiązaliśmy Twojego problemu? Napisz to nas:​