LexDigital

Firmy z którymi współpracujemy


  • Golden Submarine
  • Komputronik
  • Jedna z największych niezależnych agencji marketingu interaktywnego w Polsce. Ich naturalnym środowiskiem pracy jest Internet i to właśnie w ramach tego mediów tworzą i wdrażają strategie komunikacji dla czołowych marek na rynku. W swoich kampaniach wykorzystują wszystkie obszary aktywności w interaktywnym świecie - od kampanii online po tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych.
  • Największy w Polsce sklep internetowy oferujących m.in. sprzęt komputerowy i urządzenia AGD oraz RTV. Sprzedaż prowadzona jest także poprzez sieć salonów stacjonarnych. Firma zajmuje się integrowaniem rozwiązań IT, doradztwem i kompleksową obsługą przedsiębiorstw i instytucji w tym zakresie.
  • Wykop.pl
  • Największy polski serwis internetowy z kategorii social news. Tworzony przez użytkowników, którzy swoją aktywnością, decydują o popularności dodanych treści. Istnieje nieprzerwanie od 2005 roku. Społeczność skupiona wokół portalu liczy około 690 tys. użytkowników.
  • Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 3000 partnerów oraz 50 000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w 136 krajach.

Tagi

Chcesz skorzystać z naszej oferty?Nie czekaj!

Wspieramy przedsiębiorców

Skontaktuj się osobiście z doradcą LexDigital - odpowiemy na nurtujące Cię pytania, zaplanujemy spotkanie, przygotujemy spersonalizowaną ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej organizacji.

Zapraszamy do kontaktu

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Inspektora Ochrony Danych iod@lexdigital.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Administratorem Państwa danych osobowych jest LexDigital Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-363), przy ul. Grodziska 8. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres iod@lexdigital.pl

Państwa dane przetwarzane są w celu odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego, podjęcia na Państwa wniosek określonych działań przed zawarciem umowy lub wysłania Państwu treści marketingowych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

komputronik biofarm lpp apart wykop volkswagen tpay netguru novol pearson impel phyto-pharm veolia cuf-podatki talex gethero tesgas uep fibaro akademia-kozminskiego bilety24 bims cichy-zasada currency >
<img src= kir ministerstwo cyfryzacji pierre-fabre polomarket porr przelewy24 swiss-krono vox wielkopolska-izba-lekarska wsb wtk